Kas külastamine on turvaline?

Visit Põltsamaa poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti nõudeid ja juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Jah, Põltsamaa lossi külastamine on turvaline!

Põltsamaa loss (sh muuseum-infopunkt, veinikelder-toidumuuseum, lossirestoran Konvent, Katre Arula Meistrikoda, Kersti Kangrukoda) on liitunud Põltsamaa tarbijamärgisega “Siin on COVID-19 turvaline”.

Oleme parendanud külastuskeskkonda ning viinud töötajad kurssi kõigi kehtivate reeglitega. Hooli Sinagi endast ja teistest, pannes lossi külastades tähele järgnevat:

  • Desinfitseeri käsi! Käte desinfitseerimise dosaatorid asuvad lossis iga välisukse juures.
  • Kui tunned end haigena, püsi kodus!
  • Hoia teiste külastajatega distantsi – vähemalt 2-meetrist vahemaad. Liigu ringi kas üksi või oma pere/grupiga.
  • Avalikus siseruumis on kohustuslik kanda maski. See tähendab, et sisenedes mistahes siseruumi lossis, tuleb kanda maski. Kui mask ununes koju, siis tasuta ühekordse maski saad infopunktist.
  • Põltsamaa lossimuuseumi külastamine. Vastavalt kehtivatele piirangutele kontrollime alates 1. novembrist 2021 kõigi muuseumikülastajate nakkusohutust järgnevalt: Täiskasvanutel palume esitada COVID-19 tõend vaktsineerituse või läbipõdemise kohta + isikut tõendav dokument. 12.-17. a lastel palume esitada COVID-19 tõend vaktsineerituse, läbipõdemise või negatiivse testi kohta + isikut tõendav dokument. Lisaks passile tuleb muuseumis kanda maski..
  • Ole kursis ajakohase kriisiinfoga: www.kriis.ee

Lossihoovist leiad pinke ja teisi istumiskohti, kus saad jalga puhata ja seejuures teistega piisavat distantsi hoida. Suviti on lubatud ka pikniku pidamine oma teki ja piknikukorviga.

Ootame Sind lahkesti külla!

Kui Sul tekkis turvalisuse osas küsimusi, võta ühendust: +372 775 1390, turism@poltsamaa.ee


Vaata kõiki Põltsamaa piirkonna “Siin on COVID-19 turvaline” märgisega teenusepakkujaid siit!