Kontakt

Üldkontakt:
Lossi 1, 48103 Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
+372 522 2584, loss@poltsamaa.ee
www.poltsamaaloss.ee

Turismiinfo:
+372 775 1390, turism@poltsamaa.ee
www.visitpoltsamaa.com

Lossihoovi külastamine: tasuta
Väravad avatud: suvehooajal E-P kl 10-18, talvehooajal T-P kl 10-18

23.02 Avatud kl 10-15
24.02 Suletud. Head Eesti Vabariigi aastapäeva!

! Vaata lossihoovi muuseumite ja poodide lahtiolekuaegasid SIIT

Kirjuta meile:

    ! Parkimisinfo ja sissepääsud


    Põltsamaa lossikompleksi haldab ja tegevusi koordineerib:

    Põltsamaa Vallavara OÜ
    Lossi 1, 48103 Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgeva maakond
    Registrikood: 10291205

    Meeskond:

    Egle Oja

    Juhatuse liige
    egle.oja@poltsamaaloss.ee
    +372 517 2832

    Lembit Paal

    Juhatuse liige
    lembit.paal@poltsamaa.ee
    +372 505 2041

    Indrek Eensalu

    Juhatuse liige
    indrek.eensalu@poltsamaa.ee
    +372 505 0986

    Teele Kaeramaa

    Turismivaldkonna juht / Turundus
    teele.kaeramaa@poltsamaa.ee
    +372 5817 2185


    Merli Sild

    Muuseumi juhataja, giid
    merli.sild@poltsamaaloss.ee
    +372 529 3307

    Raina Rumvolt

    Muuseumipedagoog, giid
    raina.rumvolt@poltsamaaloss.ee, muuseum@poltsamaa.ee
    +372 526 3930

    Anu Pärna

    Administraator
    anu.parna@poltsamaaloss.ee
    loss@poltsamaa.ee
    +372 522 2584

    Kaur Saar

    Giid, külastusjuht
    loss@poltsamaa.ee
    +372 775 1390


    Kätlin Toom

    Külastusjuht
    loss@poltsamaa.ee
    +372 775 1390

    Grettel Liset Möldri

    Külastusjuht
    loss@poltsamaa.ee
    +372 775 1390

    Erika Sari

    Giid
    loss@poltsamaa.ee
    +372 775 1390

    Tiiu Koovit

    Giid
    loss@poltsamaa.ee
    +372 775 1390


    Ülle Altvälja

    Raamatupidaja
    ulle.altvalja@poltsamaaloss.ee
    +372  5332 1810