Kontakt

Üldkontakt:
Lossi 1, 48103 Põltsamaa linn, Põltsamaa vald
+372 522 2584, loss@poltsamaa.ee
www.poltsamaaloss.ee

Turismiinfo:
+372 775 1390, turism@poltsamaa.ee
www.visitpoltsamaa.com

Lossihoovi külastamine: tasuta
Väravad avatud: E-L kl 10-17

Vaata lossihoovi muuseumite ja poodide lahtiolekuaegasid SIIT!

Kirjuta meile:

    Parkimisinfo ja sissepääsud:


    Põltsamaa lossikompleksi (sh muuseumit, turismiinfopunkti ja lossirestorani Konvent) haldab ja tegevusi koordineerib:

    Põltsamaa Vallavara OÜ
    Lossi 1a, 48103 Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgeva maakond
    Registrikood: 10291205

    Meeskond:

    Egle Oja

    Juhatuse liige
    egle.oja@poltsamaaloss.ee
    +372 517 2832

    Lembit Paal

    Juhatuse liige
    lembit.paal@poltsamaa.ee
    +372 505 2041

    Indrek Eensalu

    Juhatuse liige
    indrek.eensalu@poltsamaa.ee
    +372 505 0986

    Teele Kaeramaa

    Turismivaldkonna juht / Turundus
    teele.kaeramaa@poltsamaa.ee
    +372 5817 2185

    Merli Sild

    Muuseumi juhataja
    merli.sild@poltsamaaloss.ee
    +372 529 3307

    Raina Rumvolt

    Muuseumipedagoog
    raina.rumvolt@poltsamaaloss.ee, muuseum@poltsamaa.ee
    +372 526 3930

    Anu Pärna

    Administraator
    loss@poltsamaa.ee
    +372 522 2584

    Karin Tõnts

    Veinikeldri perenaine
    karin.tonts@poltsamaaloss.ee
    +372 5664 3777