Korralda sündmus

Põltsamaa loss pakub sündmuskorralduseks väga erinevaid võimalusi – alates avarast lossiõuest kuni privaatse seminariruumini. Tutvu meie võimalustega siin:

Põltsamaa lossihoov

Korralda lossihoovis oma suvine suursündmus – kontsert, teatrietendus, disko või suvepäevad! Sinu käsutuses on kogu hoov koos lava ja pinkidega. Pakume tuge erinevate abiteenuste osas – helitehnika ja välimööbli rent, toitlustamine, turundus jm.

Hinnakiri:
E-N 120 eur/tund; R,L,P 140 eur/tund
Riiklik püha 200 eur/tund
Lossihoovi päevahind, sh lava kasutamine (E-N) kl 10:00-24:00 – 1300 eur
Lossihoovi päevahind, sh lava kasutamine (R-P) kl 10:00-24:00 – 1500 eur
Hoovi osaline kasutamine, sh lavaproovid – kokkuleppel

Konvendisaal

Meie juures saab pidada seminare ja koosolekuid ning tellida juurde kohvilaua. Samuti on konvendisaal suurepärane paik erinevate ürituste nt, pulmade ja sünnipäevade tähistamiseks. Einestama on oodatud ka lossihoovi külastavad grupid. Istekohtilaudade taga kuni 90, teatristiilis mahutab saal kuni 120 in.

Hinnakiri:
Peoõhtud: kuni 50 in 220 eur; 51-90 in 350 eur, üle 90 in – kokkuleppel
Päevane sündmus (min 120 eur): 40 eur/tund

Põltsamaa veinikelder ja restoran Oberpahlen

Põltsamaa veinikelder on seoses ehitustöödega ajutiselt suletud. Avame uuendatud keldri koos uue hubase restoraniga juuni alguses 2023.

Rokokoosaal

UUS! Uus Ruum esitleb Põltsamaa lossi rokokooajastut ja on suurepärane paik seminaride, sünnipäevade ja külastusprogrammide läbiviimiseks. Laudadega standardlahenduses on tagatud kuni 36 istekohta. Teatri- või banketistiilis on neid võimalik planeerida veidi rohkem.

Hinnakiri:
Peoõhtud: esimene tund 90 eur; järgmised 2-6 tundi 50 eur/h.
Terve päev (hommikust õhtuni) 500 eur.

Muuseumimaja seminarinurk

Avatud ruumilahendusega seminarituba on sobilik 10 inimesele, lisatoolidega kuni 12-le. Ruumis on pikk laud toolidega, suur teleekraan seinal, pabertahvel ja wifi. Sobilik väiksemate nõupidamiste ja töötubade jaoks. Kohvipaus ettetellimisel. Võimalus ka ise kohapealt kohvi osta.

Magnuse saal

Magnuse saal asub Põltsamaa lossi uues väravahoones II korrusel. Tribüünil on 86 istekohta, ruum on varustatud seminaritehnikaga (suur ekraan, data, kõlarid, mikrofoni võimalus, wifi). Ettetellimisel kohvipausid. Ruumi saab rentida alates juunist 2023.

Hinnakiri:
Sündmus kuni 2h: 300 eur; iga jägnev tund 100 eur

Erihinnad kokkuleppel.
Küsi kõigi ruumide kohta julgesti lisa:
+372 522 2584
loss@poltsamaa.ee