Korralda sündmus

Põltsamaa loss pakub sündmuskorralduseks väga erinevaid võimalusi – alates avarast lossiõuest kuni privaatse seminariruumini. Tutvu meie võimalustega siin:

Põltsamaa lossihoov

Korralda lossihoovis oma suvine suursündmus – kontsert, teatrietendus, disko või suvepäevad! Sinu käsutuses on kogu hoov koos lava ja pinkidega. Pakume tuge erinevate abiteenuste osas – helitehnika ja välimööbli rent, toitlustamine, turundus jm.

Hinnakiri:
E-N 50 eur/tund+km; R,L,P 70 eur/tund+km
Riiklik püha 100 eur/tund+km

Põltsamaa lossirestoran Konvent

Meie juures saab pidada seminare ja koosolekuid ning tellida juurde kohvilaua. Samuti on konvendisaal suurepärane paik erinevate ürituste nt, pulmade ja sünnipäevade tähistamiseks. Einestama on oodatud ka lossihoovi külastavad grupid. Sobilik kuni 90-le.

Hinnakiri:
Peoõhtud: kuni 50 in 180 eur; 51-80 in 240 eur, 81-90 in 300 eur
Päevased seminarid: 25 eur/tund

Põltsamaa veinikelder ja toidumuuseum

Põltsamaa veinikelder on õdus paik erinevate sündmuste, nt sünnipäevade tähistamiseks. Veinikeldris jagub istekohti 20-le, kõrvalruumis asuvas toidumuuseumis on 15 lisaistekohta pika laua taga.

Eraürituste puhul ruumi rent 10 eur/h.

Rokokoo teematuba

UUS! Uus Ruum esitleb Põltsamaa lossi rokokooajastut ja on suurepärane paik seminaride, sünnipäevade ja külastusprogrammide läbiviimiseks. Laudadega standardlahenduses on tagatud kuni 35 istekohta. Teatri- või banketistiilis on neid võimalik planeerida veidi rohkem.

Hinnakiri:
Peoõhtud: esimene tund 90 eur,iga järgnev tund 50 eur. 
Päevased seminarid: 40 eur/tund. Terve päev (hommikust õhtuni) 500 eur.

Põltsamaa muuseum ja turismiinfopunkti seminarinurk

Avatud ruumilahendusega seminarituba on sobilik 10 inimesele, lisatoolidega kuni 12-le. Ruumis on pikk laud toolidega, suur teleekraan seinal, pabertahvel ja wifi. Sobilik väiksemate nõupidamiste ja töötubade jaoks. Kohvipaus ettetellimisel. Võimalus ka ise kohapealt kohvi osta.

Erihinnad kokkuleppel.
Küsi kõigi ruumide kohta julgesti lisa:
+372 522 2584
loss@poltsamaa.ee