Põltsamaa lossikompleks otsib toitlustusteenuse pakkujat

Põltsamaa Vallavara OÜ kuulutas välja riigihanke lossikompleksile toitlustusteenuse pakkuja leidmiseks, kelle ülesandeks on järgneva viie aasta jooksul veinikeldri haldamine ja toitlustusteenuse pakkumine lossikompleksi erinevatel teenindusaladel.

Lisaks eeldab Põltsamaa Vallavara, et teenuse pakkuja on valmis panustama lossi toitlustuse arendustegevusse.

Kuna toitlustusteenus arendatakse suures osas välja Põltsamaa Veinikeldrisse, siis on oluline veinitemaatika jätkamine, sh koostöö Eesti Veinitee partneritega ning valmidus panustada Veinipealinna tiitli taaselustamisse ja tugevdamisse. Toiduainete ja roogade valikus on plussiks kohaliku tooraine ja toidu väärindamine.

Hanke võitnud haldaja ülesandeks on opereerida ja hallata kogu lossikompleksi toitlusteenust, arendada teenuseid ja tegevusi ning tagada teenuste pakkumiseks vajalik personal koos turundustegevustega.

Rohkem infot riigihanke kohta leiab Riigihangete registrist . Pakkumuste esitamise tähtaeg on 14. oktoober kell 10.00. Rohkem infot hanke kohta jagab Põltsamaa Vallavara OÜ juhatuse liige Egle Oja (tel 517 2832, e-post egle.oja@poltsamaaloss.ee).

1272. aastal rajatud Põltsamaa loss koondab enda alla muuseumi, veinikeldri, restorani, erinevad käsitöökojad ning välilava sündmuste korraldamiseks. 2023. kevadel avatakse külastajatele ka rohkem kui 80 aastat varemetes seisnud, kuid nüüd rekonstrueeritud väravahoone, konvendihoone konserveeritud varemed, pääs säilinud korrusetasapindadele, keldritesse ja lossitorni.