Põltsamaa loss on avatud iga päev kl 10-18

Põltsamaa loss on avatud iga päev kl 10-18

15. maist on Põltsamaa loss taas suvelainel ning hoov on külastamiseks avatud iga päev kl 10-18!

Põltsamaa muuseumis saab tutvuda lossi ja piirkonna ajalooga. Linnus+ kaardiga külastus 20% soodsam! Samas asuvast infopunktist saab kaasa võtta tasuta trükiseid, suveniiripoest aga soetada erinevaid meeneid. Kõige uuemad tooted meie vahvas valikus on 120g kohalikud meed “Põltsamaa lossirahva lemmik” (mesi kuusekasvumahlaga) ja “Kuninglik dessert” (mesi mustsõstraga).

Külalisi ootab ka Põltsamaa veinikelder, keda sellest hooajast opereerib Põltsamaa Vallavara OÜ. Meie veinikeldrist on võimalik kohapeal osta ja proovida kõiki Põltsamaal toodetud veine. Uue võimalusena saab keldrist igapäevaselt maitsvat päevasuppi, suviseid kokteile, suupisteid, jäätist ja linna parimat kohvi. Avatud on ka väliterass, kus mõnusalt lähedaste seltsis aega veeta ja lossihoovi ilu nautida! Samuti pakume nii 3 kui ka 5 veiniga degusteerimispakette koos tutvustusega. Keldri juures on ka sel hooajal avatud väike toidumuuseum.

Lossist leiad ka kaks näitusesaali – Meistritemaja Galerii ja Kesk-Eesti kunstigalerii pART – kus saad nautida nii käsitöö- kui kunstinäituseid. Vaata näituste plaani siit.

1. juunist on igapäevaselt avatud ka Katre Arula Meistrikoda. Juunist on K-P kl 10-15 võimalus imetleda meie kaunist kirikut. Kersti kangrukoda, värkstuba ja kunstikeskus on avatud ettetellimisel. Kui näed uksel silti “Avatud”, astu julgesti sisse! 🙂