Hinnainfo

   

Rendihinnad

Lossihoovi rent sündmuste korraldamiseks on 50 eurot/tund + käibemaks.

Hoovi osaline kasutus sh lavaproovid kokkuleppehindadega.

Rendihindade seletuskiri

Rendihind sisaldab järgmisi komponente:

1. Rentijal on õigus kasutada lossihoovi territooriumi avaliku sündmuse korraldamiseks;

2. Rentijal on õigus müüa lossihoovi territooriumile sisenemiseks rendile andjaga kokku lepitud ajavahemiku jooksul rentija enda poolt määratud hinnaga pileteid.

 

Lossihoovis sündmuse korraldaja peab arvestama, et hoovis tegutsevad piletiga sissepääsetavad turismiobjektid on suvel avatud kuni kella 18.00ni.

Lossihoovis tegutseval Veinikeldril ja restoranil on õigus olla sündmuse ajal avatud ja kasutada klientide teenindamiseks ka väliterrassi.

Vastavalt sündmuse iseloomule on võimalik hinna osas läbirääkimisi pidada.

Lisainfo:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel:+372 522 2584

 

 

          

 

Ruumide rent

Konvendisaali rent, köögi kasutamise võimalus.

Hind kokkuleppel.


Soovides oma tähtpäeva või seminari korraldada lossirestoranis kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage +372 522 2584

 

                                          SA Põltsamaa lossi ja parkide arendus, Lossi 1 Põltsamaa 48103, tel. 522 2584, e-post: loss@poltsamaa.ee                                                    Turismiinfo, tel. 775 1390, e-post: turism@poltsamaa.ee